zavod2

Історія становлення Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» свідчить про послідовне перетворення невеликого напівкустарного заводу в сучасний холдинг.

 Сьогодні ДАХК «Артем» є лідером в області виробництва авіаційних керованих ракет класу «повітря-повітря», автоматизованих комплексів «ГУРТ-М» для підготовки і технічного обслуговування авіаційних керованих засобів ураження, протитанкових керованих ракет, а також приладів та обладнання для авіаційних літальних апаратів . У компанії постійно йде розробка нової конкурентоспроможної продукції.

 Технологічні можливості підприємства універсальні: від виготовлення інструментального оснащення будь-якої складності до унікальних за складністю зварювальних, штампувальних, вимірювальних, хіміко-термічних та інших операцій. Є можливість проводити випробування продукції у власному випробувальному центрі, який акредитований в Системі сертифікації УкрСЕПРО за міжнародним стандартом ДСТУISO / IEC17025-2001, а також працюють Центральна заводська лабораторія та Метрологічна служба, до складу яких входять 12 атестованих і ліцензованих лабораторій.

 Система менеджменту якості Компанії сертифікована за міжнародними стандартами ISO-9001: 2008, аерокосмічним і військовим стандартам EN / AS-9100, AQAP-2110 міжнародної сертифікує організацією «Бюро Верітас Кволіті Інтернейшнл».

Сучасне обладнання, новітні технології, висококваліфіковані фахівці, ефективна управлінська стратегія - ось той потенціал, який дозволяє Компанії з оптимізмом дивитися в майбутнє.