Металоконструкції    

Стелажне обладнання

Metalokonstruksii

В основі даної технології лежить використання теплоізолюючих панелей з тонкостінного оцинкованого термопрофілю власного виробництва, обшитого вологостійким гіпсоволокном і заповненого мінеральною ватою. Збудований за такою технологією будинок стає виключно теплим, а також зручно відрізняється за вартістю і швидкістю монтажу.

Розроблена програма промислового виробництва металокаркасів з термопрофілю для наступного застосування в будівництві, як невеликих дачних будинків і котеджів, так і багатоквартирних будинків, будівель і легко споруджувальних будівельних конструкцій під склади, магазини й офіси.

Тонкостінний термопрофіль виробляється на автоматичній лінії холодного профілювання, яка завдяки модульній конструкції легко переобладнується на різні види термопрофілю.

Індустріальні можливості даної технології, а також економічні параметри, дозволяють говорити про підготовку та реалізацію таких загальнодержавних програм, як «Доступне житло», «Будинок молодого спеціаліста», «Сільський лікар», «Сільський вчитель», «Дачне село» та ін.

Збірка металлокаркасів не потребує застосування зварювання, а також спеціального будівельного обладнання. Будинки таких конструкцій на даний момент популярні за кордоном, особливо в США, Канаді, Японії та в країнах ЄС.

      Stellaji 1

 

Для виробництва стелажної продукції використовується сучасне автоматичне обладнання, яке дозволяє отримати легкі та технологічні конструкції в достатній кількості і в узгоджені терміни.

Виробнича програма включає широкий спектр виробів і послуг:

  • Впровадження комплексних технологій зберігання, організації обліку, просування і реалізації товарів.
  • Виробництво складського та спеціального торгівельного обладнання.
  • Планування приміщень і проектування стелажних систем, включно з розрахунками на міцність і паспортизацією виробів.
  • Консультації з питань стелажного обладнання складських і торгівельних об'єктів.
  • Такелажні роботи, доставка та монтаж стелажного обладнання.
  • Гарантійне обслуговування стелажної продукції після її продажу і монтажу.

Види стелажів: маркет і палетні.

Стелажне обладнання виконано на сучасному технологічному обладнанні і є конкурентоспроможним на внутрішньому ринку України та за її кордонами.

Stellaji 2
           
Профілі будівельні тонкостінні
       
Profili

 

Тонкостінні профілі набувають все більшої популярності в сучасному будівництві. Вони дозволяють вирішувати різні завдання при впровадженні нових технологій і нестандартних технічних рішень, при цьому значно скорочуючи витрати і час на їх реалізацію.

Застосовуються тонкостінні профілі, як несучі конструкції в житлових, громадських і виробничих будівлях, складських приміщеннях і подібних спорудах не вище трьох поверхів.

Головними перевагами даного профілю є великий термін експлуатації, стійкість, низьке навантаження на фундамент і висока міцність. Крім того, каркас з тонкостінного профілю легко монтується і демонтується, причому це не вимагає залучення додаткової техніки або робітників.