Вертикальний підйомник-платформа ППВ-1

 

 

Призначення і пристрій

ППВ-1 призначений для вертикального переміщення людини з обмеженими фізичними можливостями в крісло-колясці з вулиці в будівлю, з поверху на поверх та ін.

Підйомник ППВ-1 встановлюється на рівному майданчику з твердим покриттям.

З одного боку підйомника розміщується технічний відсік, в якому змонтований електромеханічний привід і направляючі, за якими переміщується траверса.

До траверси кріпиться вантажна платформа, що має огорожу, відкидний поручень і трап для заїзду. На платформі встановлено пульт керування.

На верхній станції підйомник має в'їздні двері (хвіртку).

Монтаж підйомника ППВ-1 вимагає спеціальних будівельних робіт. Підйомник ППВ-1 простий у монтажі, зручний і надійний в експлуатації.

  PPV 1

Технічні характеристики

PPV-1_tab.jpg

 

Вертикальный підйомник-платформа ВПП – 2

 

Призначення і пристрій

ВПП-2 призначений для вертикального переміщення людини з обмеженими фізичними можливостями в крісло-колясці в підземних переходах та інших спорудах.

Підйомник ВПП-2 встановлюється в бетонній шахті з надземною надбудовою. З одного боку підйомника в шахті розміщується технічний відсік, в якому змонтовані електромеханічний привід і направляючі, за якими переміщуються траверса і противага. До траверси кріпиться вантажна платформа, що має вертикальну стійку, на якій встановлено пульт керування та поручень.

Платформа по периметру має поріжки безпеки. На нижньому і верхньому майданчиках шахта має в'їздні (виїздні) двері, обладнані автоматичними замками.

Надземна надбудова виконується зі скла, що забезпечує природнє освітлення шахти. Шахта має також електроосвітлення, в приямку шахти встановлені буфера. Підйомник обладнується переговорним пристроєм (телефоном) для виклику обслуговуючого персоналу в аварійній ситуації.

Монтаж підйомника ВПП-2 вимагає спеціальних будівельних робіт.

Підйомник ВПП-2 зручний і надійний в експлуатації.

  VPP 2 

Технічні характеристики

VPP-2_tab.jpg

 

Підйомник - платформа ППС-3 для транспортування вздовж сходових маршів

 

Призначення і пристрій

Підйомник-платформа (ППС) призначений для транспортування вздовж сходових маршів людей з обмеженими фізичними можливостями, як в крісло-колясці, так і без неї.

Підйомник ППС є одним з головних елементів при створенні безбар'єрного житлового середовища.

Підйомник ППС встановлюється в будинках та спорудах адміністративного, житлового, виробничого та культурного призначення: на стадіонах, в метро, підземних переходах, парках для поліпшення умов переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями.

Підйомник ППС розміщується на 2-х направляючих, закріплених до стін будівлі на одній із сторін сходових маршів. В неробочому стані платформа підйомника складається вертикально, займаючи мінімальні розміри від направляючих, в робочому стані розміщується горизонтально, що забезпечує доступ на платформу людини в крісло-колясці.

Електромеханічний привід підйомника розташований зверху в кінці направляючих.

На вертикальній панелі підйомника встановлені: страхувальні дуги, пульт керування. Підйомник ППС має щитки для в'їзду-виїзду.

На станціях встановлюються кнопки виклику "на себе" і системи керування.

Підйомник може встановлюватися в приміщеннях або на вулицях.

  PPC 3

Технічні характеристики

PPS-3_tab.jpg