Міжнародний оборонний інвестиційний форум

MOIF 0

 

12 серпня 2021 року на майданчику «Sikorsky Challenge 2021» Київського політехнічного інституту стартував Міжнародний оборонний інвестиційний форум, присвячений розвитку українського ОПК на період до 2030 року. Організатор заходу – Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України. Співорганізатор та один з ключових учасників – Державний концерн «Укроборонпром».

Під час форуму відбулося обговорення майбутнього вітчизняної оборонної промисловості, розвитку напрямків високоточної зброї, автоматизованих систем управління та зв'язку, роботизованої техніки повітряного, наземного та морського використання, а також проведено презентації інвестиційних проєктів.

Директори підприємств Укроборонпрому брали участь у панельних дискусіях і презентували на форумі власні перспективні інвестиційні проєкти.

До участі у заході було запрошено керівництво держави, членів Кабінету Міністрів України, очільників державних підприємств ОПК і Укроборонпрому, керівників центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук України, вітчизняних і міжнародних об’єднань та організацій, дипломатів, іноземних інвесторів з понад 20 країн, провідних експертів і політиків.

У рамках заходу пройшло ознайомлення з новітніми досягненнями ОПК, наша Компанія також представила на своїй експозиції зразки останніх інноваційних розробок у сфері оборонної промисловості.

 

455666122333

 

455666122333