Зустріч Генерального директора ДК «Укроборонпром» з представниками Гарвардського клубу України

000

 

22 вересня 2021 року на території ДАХК «Артем» відбулася зустріч Генерального директора ДК «Укроборонпром» з представниками Гарвардського клубу України, які мають намір об’єднати зусилля для розвитку державного сектору оборонно-промислового комплексу нашої Держави.

Очільник Укроборонпрому розповів про поточний стан українського ОПК та його реформування. Зокрема, підписання Президентом України законопроєкту № 3822 відкриває шлях трансферу технологій, розбудові приватно-державного партнерства, створенню спільних підприємств в середині контуру ДК «Укроборонпром», залученню інвестицій та отриманню кредитів за вигідними відсотками тощо. Все це поліпшить оснащення Збройних сил України сучасним озброєнням і військовою технікою, а також сприятиме зростанню попиту на продукцію вітчизняного оборонно-промислового комплексу з боку іноземних партнерів.

Згідно з попередніми домовленостями невдовзі може бути створена робоча група з представників Укроборонпрому та Клубу, яка розпочне роботу над спільними програмами та проєктами. Планується, що випускники Гарварду залучатимуться як позаштатні радники та штатні керівники за напрямками.

Під час заходу представники Клубу і зокрема Генеральний секретар, член Ради директорів Гарвардського клубу України Костянтин Лісничий ознайомилися з виробничими процесами та продукцією нашого підприємства, яка має попит як у нашій країні, так і за кордоном.

 

455666122333

 

455666122333