45-річчя спільної праці

Diplom

 

Київський міський центр крові нагородив ДАХК «АРТЕМ» Подякою з нагоди 45-річчя спільної праці.

На початку діяльності первинної організації Товариства Червоного Хреста на підприємстві зародився донорський рух. Дні донора тоді відбувалися двічі на рік і кожне таке дійство перетворювалося на свято. У пункті здачі крові двері, буквально, не закривалися, сотні людей бажали взяти участь у цій благородній акції.

Головним завданням Товариства Червоного Хреста є піклування про тих, хто потрапив у біду. Однією з програм — це допомога людям які потребують донорської крові. Донорська кров необхідна хворим щодня, щогодини. Її неможливо створити штучним шляхом. Людина – єдине джерело надходження життєдайних краплин, які рятують життя.

Впродовж усіх років проведення Дня донора не відмінялося, навіть, при вкрай тяжкому фінансовому стані на підприємстві.

За останні 10 років (2010—2020рр..) здача крові проводиться тричі на рік. За цей період здали кров 1 114 донорів (501 300 літрів крові).

На сьогодні в ДАХК «Артем» зареєстровано 82 донори, які мають звання «Почесний донор України». Таке звання надається тільки після 40 разів безоплатної здачі повної дози цільної крові (450 мл).

Керівники підрозділів всіляко підтримують донорський рух на підприємстві, а саме Осінній В.А. (044), Галінський О.В. (089), Лагода А.Г. (012) та інші.

Найбільш активними є донори Сащенко С.М. (089), Щербина А.В. (028), Шаповал В.С. (035), Головань Н.Ю. (044) та багато інших, які з відповідальністю ставляться до здачі крові, вони розуміють, що рятують тих, хто потрапив у лихо.

Адміністрація Компанії з повагою ставиться до донорів про що свідчать пункти в наказі Президента Компанії — Голови правління про надання одного додаткового дня відпочинку працівникам-донорам Компанії та відкритих акціонерних товариств зі збереженням середнього заробітку на підставі донорської довідки. Крім цього передбачається матеріальне заохочення.