Перспективні проєкти нашої Компанії

perspektivni proekti

 

Перебуваючи з робочим візитом на Міжнародній виставці авіакосмічної та оборонної промисловості «AERO INDIA 2021», Президент ДАХК «Артем» Володимир Зімін зазначив, що Україна має перспективні розробки та рішення, які є цілком конкурентними на тлі продукції від іноземних компаній.

На виставці демонструвалися деякі з видів продукції, що виготовляє наша Компанія, зокрема ракети класу «повітря-повітря». Тим паче, що успішне завершення імпортозаміщення авіаційної ракети Р-27 та реалізація цього виробу на зовнішніх ринках стане поштовхом до освоєння ремонту та виготовлення ракет ближнього радіусу дії класу «повітря-повітря», таких як Р-73. На ремонт та подовження терміну служби цих ракет є попит як в збройних силах України, які мають значну кількість ракет Р-73, так і на закордонному ринку озброєння.

Крім того наша Компанія має у своєму бізнес-плані роботи за напрямком баражуючих боєприпасів, зокрема дрон-камікадзе з різними бойовими частинами: термобаричною, осколково-фугасною та комбінованою. Реалізацію цього проєкту можна чекати найближчим часом.

Всі ці проєкти та розробки мають дати нашій Компанії можливість отримувати стабільний дохід та вийти на новий рівень виробництва.