Потенціал нашої Компанії може отримати нове дихання

Potensial nashoi kompanii

 

В Україні зроблено технологічний ривок у створенні нових оптичних головок самонаведення, які можуть конкурувати з кращими закордонними аналогами. Це відкриває нашій країні реальні перспективи для нових систем озброєнь, включно з високоточними ракетами класу "повітря-повітря".

ТОВ "Радіонікс" завершила розробку та виготовлення цілої лінійки нових оптичнихPotensial nashoi kompanii 1 головок самонаведення. Ця робота зайняла декілька років, для чого було залучено провідні підприємства світу, у тому числі і нашу Компанію. При виготовленні ГСН застосовується сучасні елементна база, матеріали й технології.

Нові ГСН можуть бути адаптовані під будь-яку керовану ракету, де застосовується принцип наведення на тепловий сигнал від цілі.

Одна з розробок – це ГСН-203Т виконана у діаметрі 220 мм. Вона створена на заміну застарілих ГСН-36Т, що використовуються на авіаційних ракетах типу Р-27Т1 та Р-27ЕТ1, які вже довгі роки виробляє наше підприємство.

В останні роки відзначається помітний спад в українському експорті ракет "повітря-повітря". Але з новою ГСН від ТОВ "Радіонікс" потенціал нашої Компанії може отримати друге дихання.

 

Potensial nashoi kompanii 2