Антикорупційна програма

Інформація для повідомлення про факти порушення Антикорупційної програми, вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

 

antikorp   Антикорупційна програма   e-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  адреса  04050, м. Київ, вул. Ілленка 2/10
  Телефон  (044) 481-30-35
  Години прийому Уповноваженого з антикорупційної діяльності: пн - пт з 9.00 до 17.00 год. в кабінеті №202 адміністративного корпусу.

 

 

Роз’яснення щодо повідомлень, які надсилаються електронною поштою

 

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ДАХК «Артем» за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити електронною поштою на адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом ДАХК «Артем» як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ПОВІДОМЛЕННЯ

 

  pamyatka

 

Закон України "Про запобігання корупції"