Всесвітній день охорони праці: зупинемо пандемію

zvernennja z nahody dnja ohorony praci

Цьогоріч тиждень охорони праці в Україні і в Компанії пройшов під гаслом, яке запропонувала Міжнародна організація праці (МОП): «Зупинемо пандемію. Безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя».

Тиждень охорони праці на підприємстві було організовано спільними зусиллями керівництва Компанії, фахівців служби охорони праці та профспілкового комітету. Спеціально до Дня охорони праці на підприємстві було видано спеціальний наказ та інформаційний листок щодо заходів протидії коронавірусній інфекції, доведений до відома усіх підрозділів.

З початком національного карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією, Компанія «Артем», як і інші підприємства-учасники ДК «Укроборонпром», почала працювати в особливому режимі.

Компанія запровадила цілу низку спеціальних заходів, направлених на профілактику та запобігання можливому розповсюдженню коронавірусної інфекції через співробітників. Зокрема, посилено заходи гігієни та дезінфекції: в усіх приміщеннях Компанії, де працюють люди, розміщено дозатори з антисептиками, виготовленими за рекомендаціями ВООЗ; кожні півтори години проводиться дезінфекція дверних ручок, перил, робочих столів, інших поверхонь, з якими контактують працівники. Усі співробітники забезпечені захисними масками, які регулярно міняються. Компанія закупила необхідне обладнання та щоденно проводить температурний скрінінг працівників на прохідній. В медпункті постійно чергує лікар-терапевт, ведеться постійне інформування співробітників про заходи профілактики та запобігання коронавірусу.

Компанія робить усе можливе аби захистити та зберегти здоров’я працівників. На щастя, станом на сьогодні в Компанії відсутні випадки зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.