Зустріч представників трудового колективу та керівництва Компанії

1231

 

23 липня 2020 року відбулася зустріч керівництва Компанії з представниками трудового колективу. Тема: «Сьогодення та перспективи ДАХК «Артем».

До трудового колективу звернулися Президент Компанії – Голова правління Володимир Зімін та голова профкому ПО ПАУ в ДАХК «Артем» Олександр Кельїн.

Президент Компанії Володимир Зімін довів до колективу сучасний стан справ на підприємстві та розповів про перспективи.

Структура підприємства буде максимально проста але ефективна, кількість управлінського складу повинна відповідати виробничому персоналу.

Фінансовий стан Компанії: пандемія внесла свої корективи в бюджети основних споживачів нашої продукції, що затягнуло строки оплати за існуючими контрактами та зменшило їх кількість на поточний рік. Нажаль сьогодні в Компанії є неритмічне завантаження виробничих ділянок.

Існуючі напрацювання: вже виконані контракти, перспективні професійні кадри, оновлений верстатний парк дозволять нам працювати в діючому режимі та зберегти колектив.

Робота об’єктів соціальної сфери Компанії: центр медичних послуг та реабілітації, гуртожитки, база відпочинку «Сокіл», спортивний клуб «Сокіл», дитячий будинок «Юний артемівець», будуть фінансуватися для забезпечення якісних послуг працівникам Компанії та членам їх сімей. Відкриттю дитячого спортивно-оздоровчого комплексу ім. Ю.О. Гагаріна завадила пандемія, але він підтримується і, за покращенням умов карантину, буде готовий до роботи. Перспективи та розвиток об’єктів залежить від фінансового стану Компанії, їх ефективної роботи, в тому числі їх самоокупності та розширення спектру послуг і споживачів. Центр медичних послуг та реабілітації, гуртожитки будуть працювати за будь яких умов.

Найбільш перспективні напрямки для розвитку Компанії сьогодні є:

 • виробництво ракет класу «повітря–повітря» Р-27, при забезпеченні імпортозаміщення;
 • обслуговування ракет класу «повітря–повітря» Р-27, за наявності фінансування в бюджетах споживачів;
 • випуск некерованих авіаційних ракет РС-80 для МО України;
 • впровадження в виробництво артилерійських снарядів калібрів 152 мм та 155 мм;
 • освоєння виробництва зарядних станцій для комерційного електротранспорту;
 • виробництво іншої продукції: протитанкових керованих ракет «Комбат», комбінованих пристроїв викиду «АДРОС» КУВ 26-50, універсальних комплексів «ГУРТ» та «ГУРТ-М» тощо.

Голова профкому Олександр Кельїн відзначив нагальність таких зустрічей з колективом та доповів присутнім про роботу профспілкового комітету під час карантину. А це: підключення до протиепідемічних заходів в Компанії, організація інформаційного забезпечення колективу під час карантину, організація та проведення всесвітнього дня охорони праці в Компанії, вшанування ветеранів до Дня Перемоги, через ФПУ та ПАУ надання пропозицій до КМУ, щодо організації дитячого оздоровлення в період карантину, профспілкова боротьба та участь в акції протесту проти антипрофспілкових та «антинародних» проектів законів, відкриття бази відпочинку «Сокіл» та, головне, спільна робота над збереженням колективу та забезпечення завантаження виробництва.

Головним аспектом спільної роботи є забезпечення продуктивної праці, створення нормальних безпечних умов праці працівників. Діючий КД Компанії основний документ де це все відображено. Сторони сприймають ДОГОВІР, як суспільну угоду, згідно з якою працівники обмінюють свою працю на визначену забезпеченість і впевненість у своєму майбутньому на засадах корпоративної відповідальності.

Президент Компанії та голова профкому попередньо обговорили віковий стан персоналу та підтвердили актуальність закріплення молоді в найближчій перспективі, керуючись молодіжною політикою Компанії, закріпленою окремим розділом в колективному договорі Компанії, з урахуванням головних мотивуючих факторів: ріст заробітної плати, перспектива кар’єрного росту та реалізація житлових питань.

В зустрічі взяли участь голови цехових комітетів разом з керівниками, члени профкому, керівники за напрямами. Учасники задали питання з усіх напрямків діяльності Компанії. Почута інформація буде доведена до колективів, що в період пандемії є дуже актуально.

Зустріч проходила залі засідань центру технічної інформації Компанії з обов'язковим дотриманням заходів безпеки за умовами карантину.

 

 • foto1 (1).jpg
 • foto1 (2).jpg
 • foto1 (3).jpg
 • foto1 (4).jpg
 • foto1 (5).jpg
 • foto1 (6).jpg